Jaroslav Sučka

Registrácie do 15. ročníka Futbalovej miniligy PU - Zimný semester 2022 spustená !

PRE

Nový ročník Futbalovej miniligy Prešovskej univerzity - Zimný semester 2022 sa naplno rozbehne už v októbri. Od dnešného dňa spúšťame registrácie. Neváhaj a prihlást svoj tím do najväčšej univerzitnej ligy v malom futbale na Slovensku.

Najväčšia univerzitná liga v malom futbale už po 15-krát otvára registráciu do nového jubilejného ročníka.

Čo je Futbalová miniliga Prešovskej univerzity ?

Futbalová miniliga Prešovskej univerzity - amatérska liga v malom futbale, ktorá je určená pre všetkých vysokoškolákov študujúcich v Prešove.

V 14. ročníku sa miniligy zúčastnilo 221 študentov na základe čoho môžeme povedať, že ide o najväčšiu univerzitnú ligu v malom futbale na Slovensku.

Teraz máš jedinečnú možnosť byť súčasťou Futbalovej miniligy Prešovskej univerzity !!! Vezmi spolužiakov a registruj sa už dnes.

Registrovať sa môžeš na tomto linku:

Registrácia trvá do 7.10.2022

Chceš hrať, ale nemáš družstvo ? Napíš nám na facebooku Futbalová miniliga PU a my ti družstvo nájdeme.

Základné informácie o Futbalovej minilige Prešovskej univerzity

- možnosť vybrať si preferované hracie dni a preferované hracie časy

- hrací čas 2x20 minút

- ocenenia pre každého zúčastneného