|
Stanislav Chudík

Malý futbal a Niké spojili svoje cesty

Univerzitná liga

Slovenský zväz malého futbalu a stávková spoločnosť Niké podpísali dohodu o spoločnej spolupráci. Zmluva je podpísaná na dva roky s možnou ročnou opciou.

Prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik: „Verím, že tento krok si budeme pamätať veľmi dlho. Spoločnosť Niké sa stáva generálnym partnerom slovenskej reprezentácie v malom futbale. Som rád, že po tých dlhých rokovaniach, ktoré trvali takmer rok z rôznych dôvodov. Je to bezpochyby jeden z najvýznamnejších míľnikov . Sľubujeme si od tejto spolupráce zvýšenie popularity. Ďakujeme Niké za prejavenú dôveru a pevne verím v úspešnú spoluprácu.“

Výkonný riaditeľ Niké Roman Berger: „Niké a Slovenský zväz malého futbalu spájajú určité veci. V prvom rade je to veľkosť. Niké je najväčšia stávková spoločnosť a Slovenský zväz malého futbalu je obrovský. Má viac ako 8 tisíc členov a 572 klubov. Takže je to veľký športový zväz. Druhý bod, ktorý je najvýznamnejší pre mňa, je ten, že malý futbal vnímam ako partiu nadšencov, ktorí robia niečo zo srdca a to na všetkých úrovniach. Keď si vezmeme, že sa Slovensko na Majstrovstvách sveta v Perthe dostalo do štvrťfinále a tesne prehralo s Brazíliou, za tým musí byť nie len kvalita ale aj nadšenie. To tretie čo nás spája, je Ladislav Borbély, ktorý je hlavným trénerom reprezentácie. Je tu teda veľa priesečníkov, ktoré budú viesť k zaujímavej spolupráci.


submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. TAB TABA 3 32:12 9
2. TSS TSSP ŠK 2 10:0 6
3. MES Mesačný úsvit 2 10:0 6
4. EUB EuBa boyzz 1 5:0 3
5. LOS Los Banditos 1 5:0 3
6. MED Medicus Utd. 2 5:5 3
7. CAR Carioca 3 5:10 3
8. STO Stoners 2 17:22 3
9. TIG Tigri 8 0:40 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. liga
1. TAB Adam Arnold 7 Gólov
2. TAB Daniel Svitok 4 Gólov
3. STO Branislav Koza 4 Gólov
4. TAB Miloš Šaradin 3 Gólov
5. TAB Jozef Červenák 3 Gólov
6. TAB Maroš Grom 2 Gólov
7. TAB Martin Sarvaj 2 Gólov