Poď hrať malý futbal a Niké ti dá 100€ na nové dresy

Nová sezóna jednotlivých súťaží sa blíži. My vám prinášame ponuku odštartovať ju v nových dresoch. Spoločnosť Niké ti na dresy prispeje sumou 100€. Táto zľava je určená pre všetky tímy pôsobiace v členských súťažiach SZMF.

Ak by ste si chceli dokúpiť viacero dresov, prípadne treniek či štuciek, môžete tak urobiť za špeciálne zvýhodnené ceny pre hráčov malého futbalu. Vyplňte náš formulár a bude Vás kontaktovať milý a ústretový pracovník spoločnosti 11teamsports, s ktorým viete objednávku pre váš tím dokončiť.

„Je to ďalšia skvelá správa pre malý futbal, ale najmä pre všetky tímy na Slovensku. Tie sa tak za lacný peniaz môžu vystrojiť a sprofesionálniť nie len seba, ale aj súťaže v ktorých hrajú. Sme šťastní, že sa nám s Niké podarilo dohodnúť na tejto špeciálnej akcii a verím, že to to tímy využijú.“ netajil sa nadšením prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik.

Ako na to?

1. Záväzne zaregistruj svoj tím do jednej zo súťaží SZMF

Pre registráciu do vami vybranej súťaže je potrebné kontaktovať danú mestskú súťaž. Informácie často nájdeš na ich stránke alebo sociálnych sieťach.

2. Vyplň formulár

Tento krok ti nezaberie viac než 2 minúty. Vyplníš meno, priezvisko, názov tvojho tímu a súťaž, v ktorej váš tím pôsobí.

3. Následne Vás bude kontaktovať pracovník z 11teamsports

Tomu zadáte vašu konkrétnu objednávku, teda počet dresov, kraťase, štucne, prípadne aj podtlač dresov. Je len na vás, čo si vyberiete.

Po potvrdení objednávky Vám bude vystavené faktúra na úhradu za vašu objednávku. V konečnej sume budú zarátané zľavy pre hráčov malého futbalu a taktiež zľava 100€ od spoločnosti Niké.

5. Uhradíte faktúru

Faktúru uhradíte jednoducho z pohodlia domova bankovým prevodom na uvedený účet.

Po splnení všetkých krokov je všetko vybavené. Dresy sa pripravujú a sú na ceste k Vám.

Nike_zlava_dresy_navod.pdf

Bratislava (BRA) 1. liga