Prvý máj oslávia univerzitnými majstrovstvami

Reprezentácie univerzít a vysokých skôr mieria na Mladú Gardu do Bratislavy. Prvého mája odohrajú v areáli Univerzitné majstrovstvá SR 2019.

Základná časť

V krátkom čase ďalšie veľké podujatie! Po prvých dvoch kolách národnej ligy s názvom SZMF Superliga májový program otvoria Univerzitné majstrovstvá SR 2019. O najcennejšiu univerzitnú trofej zabojujú celky v areáli Mladá Garda na Račianskej ulici.

V skupine A narazia na seba tri bratislavské celky Mesačný úsvit, PRIF UK a FTVŠ UK 2KT1. K nim sa pridajú PHF Košice a Mladé svište Nitra. B skupina spojí Klapkáčov Košice, FMK UCM Trnava a bratislavské tímy FTVŠ UK a FC Fetuš.

Všetko odštartuje v stredu o 10:15. Turnaj otvoria zápasy PHF Košice s PRIF UK Bratislava a FTVŠ UK 2KT1 Bratislava s Mesačným úsvitom Bratislava. Skupinovú časť ukončia o 13:10 zápasmi FTVŠ UK 2KT1 Bratislava vs PHF Košice a Mladé svište Nitra vs PRIF UK Bratislava.